Kolejna edycja Vivisesji w przygotowaniu

Masz przed sobą stronę zeszłorocznej edycji festiwalu Vivisesja. Już w listopadzie odbędzie się Vivisesja'09. Nowa strona wkrótce...

Zapraszamy !

   
         
      Witamy na oficjalnej stronie festiwalu Vivisesja'08

Vivisesja to kilkudniowy eksperyment nie unikający ryzykownych posunięć i prezentacji zjawisk powstających na styku sztuki, nowych technologii i popkultury. Obserwuje i rejestruje zmiany zachodzące w kulturze, zwłaszcza w jej audio-wizualnej odmianie. Nie chce namaszczać ani lansować, a jedynie wskazywać rzeczy ciekawe, subiektywnie interesujące, przyjemne, frapujące, pobudzające do myślenia i działania. W programie przewidziane są: projekcje, wystawy, koncerty, live-acty, winyle i vinyle…
Miłośników nowych trendów w sztuce powinno zainteresować otwarcie pierwszej w Poznaniu wystawy, której tematem będzie zjawisko designer toys. Na wystawie oprócz zbioru kolekcjonerskich zabawek będzie okazja do poznania historii urban vinyls oraz spotkania z propagatorem tego zjawiska w Polsce - Abe Sapien oraz poznańską miłośniczką i kolekcjonerką vinyli Pauliną Kurowiak. Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja sesji zdjęciowej, której inspiracją były designer toys.
W Cafe Mięsna w Poznaniu - klubie festiwalowym Vivisesji, każdego wieczora od 21 do 25 października będzie można spodziewać się ciekawych wydarzeń audio-wizualnych. Przestrzenie na kilku piętrach wypełnią zjawiska z pogranicza kultury klubowej i sztuki - wystawa designer toys, prezentacja prac z Pracowni Multimediów ASP w Łodzi przygotowana przez prof. Konrada Kuzyszyna, wystawa plakatu klubowego, wystawa prac artystów związanych ze studiem graficznym INCOG/Francja. W klubie Cafe Mięsna za deckami i nie tylko staną m.in.: Bisou Gti – grupa VJ-sko DJ-ska (Francja), Sunosis (Anglia), Slg (Trapez/Level Records), Sexual Earthquake in Kobe (Francja), Feelaz (Extension), Szajse Records. Ekrany z wizualizacjami będą uzupełniać przestrzeń.
Zapraszamy na Vivisesję wszystkich spragnionych wysmakowanych, intensywnych i energetyzujących wydarzeń!

Dołaczcie do naszej społeczności na www.myspace.com/vivisesja

 

   
             
    bisoiu   Bisou Gti w Poznaniu !


bisou

www.myspace.com/bisougti

Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że gwiazdą naszego festiwalu jest właśnie Bisou Gti. Szalona grupa francuskich DJ-ów, VJ-ów, grafików, którzy naprawdę potrafia rozkręcać dzikie imprezy dodatkowo oprawione wizualizacjami, jakich na polskiej scenie często się nie widuje, mixowanymi w tak dynamiczny sposób, że nie trudno o zawrót głowy.

Wiecej w dziale muzycy/VJ-e

   
             
        Nasza zajawka !

   
           
             
        Cafe Mięsna klubem festiwalowym    
        miesna    
       

 

Cafe Mięsna w Poznaniu ustanowiliśmy naszym klubem festiwalowym w którym każdego wieczoru, możecie spodziewać się kolejnych niespodzianek. Przestrzenie na kilku pietrach wypełnia zjawiska z pogranicza kultury klubowej i sztuki. Wystawa designer toys czy wystawa plakatu klubowego. Oprócz Bisou Gti za deckami staną m.in. Sunosis (Anglia) , Slg (Trapez/Level Records) , Sexual Earthquake in Kobe (Francja), Feelaz (Extension), Szajse Records. Ekrany z wizualizacjami będą uzupełniac przestrzeń. Line-up cały czas dopracowujemy by te wieczory wpisały się w historię klubu mocną kartą.

www.myspace.com/cafemiesna
www.myspace.com/slgmusic
www.myspace.com/sunosismusic

   
             

 

plakat vivisesja 1vivisesja

AD ARTE..filmokrag..WSNHID.kino rialto CAFE MIESNA pisf future shorts. EXTENSION.. no local.art data. independent

bec zmianajuju uniforma...ANTISTATIC FAMILY